Заява віруючих громадян смт Новоархангельськ Кіровоградської області щодо ситуації з храмом Святого Володимира УПЦ КП
  • Пон, 04/29/2013 - 19:15

Президенту України п. В. Ф. Януковичу

Патріарху всієї Руси-України Філарету

Митрополиту Київському Володимиру (Сабодану)

Голові Кіровоградської обласної державної адміністрації п. Ніколаєнку А. І.

Заява
віруючих громадян смт Новоархангельськ Кіровоградської області
щодо ситуації з храмом Святого Володимира УПЦ КП

Враховуючи екстраординарну ситуацію, що склалася у смт Новоархангельськ після прийняття розпорядження Кіровоградської ОДА № 729-р від 30.11.2012 р. про переведення релігійної громади Київського патріархату у Московський патріархат ми, віруючі громадяни смт Новоархангельськ, пропонуємо владнати конфліктну ситуацію таким шляхом:

1. Скасувати спірне розпорядження Кіровоградської ОДА № 729-р від 30.11.2012 р. про переведення релігійної громади УПЦ Київського патріархату в УПЦ (Московський патріархат).

2. Повернути храм релігійній громаді Київського патріархату, оскільки прихильниками Московського патріархату у конфліктній ситуації виявилися мешканці міст Києва, Кривого Рогу, Харкова та Кіровограда. Ми, місцеві мешканці не є прибічниками Московського патріархату.

3. Належним чином розслідувати кримінальні провадження за заявами Управління Кіровоградської єпархії УПЦ КП, народного депутата Святослава Ханенка, журналіста Валерія Лебедя тощо.

4. Притягнути до відповідальності посадових осіб, які своїми активними діями спровокували конфлікт.

Вважаємо, що такі дії повернуть у смт Новоархангельськ мир та спокій, притаманні нашій кіровоградській землі зокрема та Україні в цілому.

28 квітня 2013 р., Вхід Господній до Єрусалиму
  смт Новоархангельськ