Владика Марк відвідав монастир прп. Федора Студита
  • Пон, 11/25/2013 - 21:44

24 листопада 2013 року, в день пам’яті прп. Федора Студита, преосвященний єпископ Марк з пастирським візитом відвідав чоловічий монастир Преподобного Федора Студита в селі Сорочанове Бобринецького району.

В цей день у монастирському храмі пророка Єлисея владика звершив Божественну Літургію. З архієреєм та вірянами також молилися: обласний благочинний прот. Юрій Онисько, місцевий благочинний прот. Ігор Стецюк, настоятель монастиря ієромонах Феоктист (Майстренко), ієромонах Павло (Печений), ієродиякон Петро (Вода) та свящ. Валентин Боцюн.

В кінці богослужіння єпископ Марк виголосив проповідь у якій привітав усіх зі святом, та освятив накупольний хрест.

Закінчились урочистості уставним многоліттям та спільною монастирською трапезою.