Відвідання другої кафедри
  • Срд, 10/13/2010 - 00:22

9 жовтня 2010 р., на запрошення благочинного Голованівського округу прот. Василя Гдешинського, єпископ Марк відслужив Божественну Літургію в смт Голованівськ.

У своєму слові владика привітав громаду з храмовим святом та закликав старатись щомиті наслідувати Апостола Любові Іоана Богослова. Ця важлива місія кожного християнина є нелегкою у секуляризованому світі, в якому не лише бракує взаємної любові як між рідними у сім'ях і поваги поміж християнами, але й саме поняття любові є дуже викривлене.

Також преосвященний згадав про вибори, що наближаються, закликавши не бути байдужими та не втрачати надії на краще. Обирати ж порадив кандидатів не за партійною приналежністю, за якою часто, як за ширмою, ховаються цинічні та лукаві політики, а за наявними християнськими чеснотами та звершеними ними добрими справами.

Богослужіння завершилось хресною ходою навколо храму.

Владика Марк (Левків)