У Кіровограді вшанували пам’ять загиблого героя-майданівця Віктора Чміленка
  • Срд, 02/18/2015 - 22:06

17 лютого 2015 року єпископ Кіровоградський і Голованівський Марк взяв участь у вечорі-реквіємі присвяченому Героям Небесної Сотні, який відбувся у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї.

Серед присутніх були також активісти Кіровоградського «Євромайдану», самооборонівці, громадські активісти, представники влади.

На заході була і вся родина загиблого Героя Віктора Чміленка - дружина Людмила, діти Ірина, Катерина та Віктор зі своїми парами. Був і його побратим Олексій Цокалов зі своїм сином.

Єпископ Марк звернувся до чесного зібрання із словом, у якому, зокрема, зауважив, що причиною всіх бід, які мусять долати тепер українці став тотальний брак любові в нашому суспільстві. Любові до ближнього, любові до України, до Бога, врешті решт – навіть до самого себе.

Згадуючи події Революції Гідності він наголосив, що боротьбу молодих людей на Майдані варто сприймати не як боротьбу "проти" когось чи чогось, а як боротьбу в першу чергу "за", за загальнолюдські, а по суті християнські цінності.

В другій частині вечора для гостей виступав муніципальний хор під керівництвом Юрія Любовича, який виконував духовні пісні.

Насамкінець відбулась екскурсія залом в якому експонується історія Кіровоградського Євромайдану. Музейники закликали всіх учасників тих подій надати артефакти з цих подій для історії, речі, які могли б проілюструвати події революції Гідності.

За матеріалами: pereveslo.org.ua.

Категорії: 

Схожі матеріали