Свято Введення у Бобринці
  • Чтв, 12/05/2013 - 15:03

4 грудня 2013 року єпископ Кіровоградський і Голованівський Марк з пастирським візитом відвідав м. Бобринець, де у храмі Святителя Миколая Чудотворця звершив Божественну Літургію.

Разом з владикою молилися настоятель храму та обласний благочинний прот. Юрій Онисько, свящ. Віктор Дуденко, свящ. Олександр Роскаленко та місцеві парафіяни.
В кінці богослужіння архієрей виголосив проповідь, в якій закликав родини до християнського виховання дітей. «Не біймося своїх дітей присвятити Богові. Навчімо їх молитися, спілкуватися з Богом, бути добрими, порядними, акцентуймо увагу на християнських чеснотах, а не на матеріальному багатстві» – закликав владика.

Також єпископ Марк привітав усіх зі святом Введення в храм Пресвятої Богородиці та побажав духовної кріпості.