Священний Синод благословив молитися за єдність Церкви

від 28 лютого 2014 року під головуванням
Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України ФІЛАРЕТА

МАЛИ МІРКУВАННЯ:

Про необхідність підносити молитви за об’єднання українського православ’я та утворення єдиної Помісної Української Православної Церкви.

УХВАЛИЛИ:

1. У зв’язку зі змінами у суспільному житті України припинити підносити додаткові прохання і молитви, визначені у п. 2 рішення Священного Синоду від 22 січня 2014 р. (Журнал засідання №2).

2. Благословити у всіх храмах Київського Патріархату підносити особливі молитви за об’єднання українського православ’я та утворення єдиної Помісної Української Православної Церкви.

3. Звернутися до УПЦ (Московського Патріархату) з пропозицією підносити такі ж молитви у храмах УПЦ (МП), чим буде на ділі засвідчене прагнення цієї Церкви до подолання існуючого розділення.

ЖУРНАЛ № 9

СЛУХАЛИ:

Пропозицію Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про скликання Архієрейського Собору Української Православної Церкви Київського Патріархату.

УХВАЛИЛИ:

Скликати Архієрейський Собор Української Православної Церкви Київського Патріархату 11 березня 2014 р. у м. Києві.

ПАТРІАРХ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ ФІЛАРЕТ

МИТРОПОЛИТ ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ І БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ ЕПІФАНІЙ