Престольне свято в Інгульському
  • Чтв, 04/15/2010 - 20:47

Єпископ Марк

7 квітня 2010 року владика Марк очолив престольне свято в храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці в селі Інгульське Устинівського району.

Архієрей звершив Божественну Літургію у співслужінні з обласним благочинним протоієреєм Юрієм Ониськом, кліриками Миколаївської єпархії священиками Миколаєм Ткачуком і Михайлом Смуком та іншими священнослужителями. У Богослужінні взяли участь голова Інгульської сільської ради Малеєв Петро Олександрович та начальник місцевої виправної колонії Шевчук Андрій Миколайович,  також багато мирян. Особливості святу додавало те, що, за словами жителів села, громада вперше молилася із своїм архіпастирем.

У своїй проповіді архіпастир привітав присутніх із Великоднем, розповів про потребу людської душі примирення з Богом та наголосив на важливості служіння Богородиці у спасінні людства, закликавши вірних до її наслідування.

Богослужіння завершилось хресною ходою та уставним многоліттям.

Єпископ Марк