Предстоятель Київського Патріархату відслужив молебень за Україну та нагородив кіровоградських спецпризначенців церковними медалями
  • Суб, 06/20/2015 - 18:05

19 червня 2015 року, ввечері Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у супроводі архієпископа Полтавського і Кременчуцького Федора та єпископа Кіровоградського і Голованівського Марка поклали квіти до імпровізованого пам'ятника Борцям за волю України на площі героїв Майдану у Кіровограді та вшанували загиблих на Майдані та у війні на Донбасі хвилиною мовчання.

Після покладання квітів Свяійший Владика очолив молебень за Україну у співслужінні архієпископа Полтавського і Кременчуцького Федора, єпископа Кіровоградського і Голованівського Марка, секретаря єпархії ієрея Івана Шубина та духовенства єпархії.

Після молебню Святійший Владика звернувся до мешканців міста, які зібралися у цей вечір на площі з архіпастирською настановою та запевнив, що Україна переможе агресора.

Предстоятель Київського Патріархату нагородив церковними медалями "За жертовність і любов до України" бійців 3-го окремого полку спецпризначення, 17-го окремого мотопіхотного батальйону, 57-ої аеромобільнох бригади та волонтерів.

Саме 3-ій окремий полк спеціального призначення з Кіровограду першим опинився у Донецькому аеропорту та обороняв його від нападів російських окупантів. Між собою російські терористи та їхні найманці назвали цих безстрашних українських воїнів - "кіборгами".

Після нагородження відбувся концерт організований творчими дитячими колективами Кіровограда.

За матеріалами: cerkva.info