Предстоятель Київського Патріархату освятив Миколаївський храм у Торговиці
  • Нед, 11/20/2016 - 23:41

19 листопада 2016 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив чин великого освячення храму Святителя Миколая Чудотворця у селі Торговиця Новоархангельського району.

Під час освячення храму та літургії Його Святості співслужили: Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, архієпископ Вишгородський Агапіт, архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, керуючий єпархією єпископ Кропивницький і Голованівський Марк, духовенство Кіровоградської єпархії та місцеві віряни.

На малому вході Святійший Патріарх Філарет нагородив настоятеля храму протоієрея Василя Палюгу Хрестом з прикрасами.

Після заамвонної молитви Святійший владика виголосив проповідь. У слові до вірян Патріарх зокрема зазначив, що храм надихає нас виконувати Божі заповіді: любити Бога та свого ближнього.

В кінці літургії преосвященний єпископ Марк подякував Предстоятелю Київського Патріархату за його архіпастирський візи на терени Кіровоградщини.

Також Патріарх Філарет нагородив церковними відзнаками меценатів та будівничих храму. Зокрема, орден Святителя Миколая Чудотворця, за старанні труди на славу Церкви Христової отримав будівничий храму Малий Микола Васильович.

ВІДЕО ОСВЯЧЕННЯ ХРАМУ У ТОРГОВИЦІ