Помолімося за Україну!
  • Чтв, 11/27/2014 - 18:00

З ініціативи Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета 30 листопада 2014 р., в неділю, о 14 годині на Михайлівській площі Києва відбудеться спільна Молитва за Україну з читанням Акафісту до Покрова Божої Матері. До участі в молитві запрошені глави, духовенство та вірні Православних Церков, УГКЦ, РКЦ та всі християни.

Одночасно з молитвою в Києві, згідно благословення Святійшого Патріарха Філарете, 30 листопада о 14 годині такі молебні з Акафістом до Покрова Божої Матері проводитимуться в усіх єпархіях Київського Патріархату.

Запрошуємо усіх вірних Київського Патріархату Кіровоградської єпархії, а також усіх людей доброї волі 30 листопада 2014 року о 14 годині приєднатися до спільної молитви за Україну у своїх храмах, домівках, на робочих місцях.

Від усього серця в молитві за мир в Україні, за зупинення нашестя чужинців на нашу землю 30 листопада одночасно звернімося до Пресвятої Діви з всенародним проханням: «Радуйся, Радосте наша, покрий нас від усякого зла чесним Твоїм омофором!»