Подячна молитва
  • Чтв, 11/20/2014 - 10:54

20 листопада 2014 року, з нагоди свого 35-річчя, єпископ Кіровоградський і Голованівський Марк звершив Божественну Літургію. Відбулось богослужіння у Свято-Андріївському храмі м. Кіровограда.

В цей день з владикою співслужили: секретар єпархіального управління прот. Миколай Шутяк, обласний благочинний прот. Юрій Онисько, благочинний Долинського району прот. Олег Оніка, благочинний Голованівського району прот. Михайло Шквара, настоятель храму прот. Андрій Рудик, прот Ілля Сович, прот. В’ячеслав Рощин та свящ. Григорій Полтавський.

Перед початком богослужіння архієрей звершив чин хіротесії над кліриком храму Первоверховних апостолів Петра і Павла с. Першотравневе Денисом Ігоровичем Павлюсевим, постригши його у читця.

В кінці богослужіння від імені духовенства єпархії єпископа Марка привітав прот. Юрій Онисько. Протягом дня до привітань приєдналися священнослужителі, віряни, друзі та рідні.