Перша архієрейська служба у Помічні
  • Втр, 07/28/2015 - 20:23

26 липня 2015 року, у 8-му неділю після П’ятидесятниці, єпископ Кіровоградський і Голованівський Марк з пастирським візитом відвідав громаду святого Петра Багатостраждального (Калнишевського) міста Помічної Добровеличківського району.
Перед входом до храму архієрея зустріли діти, які звернулись до преосвященного Марка з віршами-вітаннями і вручили букет квітів, а парафіяни – запашний коровай.
Після урочистої зустрічі архієрей звершив Божественну Літургію. З владикою співслужили: місцевий благочинний прот. Юрій Гринчук, прот. Іван Киритів, прот. Олексій Сович, настоятель храму свящ. Василь Кордяк та диякон Олександр Кожухар.
В цей недільний день за богослужіння також молились міський голова м. Помічної Безпалько Микола Миколайович та заступник голови районної ради Хрущ Сергій Іванович.
В кінці Літургії єпископ Марк виголосив проповідь, подякував всім за спільну молитву та окропив всіх освяченою водою.
В свою чергу настоятель храму подякував архієрею за візит. Слова подяки висловив також і міський голова.
По завершенні богослужіння священнослужителі та парафіяни храму хресною ходою рушили до пам’ятника Небесній сотні, де звершили заупокійну літію за героями.