Освячення храму в Тишківці
  • Срд, 10/17/2012 - 14:32

14 жовтня 2012 року, в 19-ту неділю після П'ятдесятниці та день свята Покрови Пресвятої Богородиці, єпископ Марк з пастирським візитом відвідав с. Тишківку Добровеличківського району.
В цей святковий день преосвященний владика звершив освячення храму на честь Покрови Пресвятої Богородиці. Після освячення храму було звершено Божественну Літургію.
Учасниками богослужіння стали: канцлер єпархіального управління прот. Микола Шутяк, добровеличківський благочинний прот. Юрій Гринчук, новоархангельський благочинний прот. Степан Гринда, прот. Ілля Сович, прот. Василь Батіг, настоятель храму свящ. Іван Киритів та велика кількість парафіян.
Під час Малого входу, згідно з указом Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, єпископ Марк підніс до сану протоієрея настоятеля храму свящ. Івана Киритіва.
За Божественною Літургією архієрей також звершив дияконську хіротонію над кліриком Покровського храму с. Тишківки іподияконом Валентином Куценком.
На запричасному стиху проповідь виголосив прот. Степан Гринда.
В кінці богослужіння владика Марк привітав парафіян храму з величною подією у житті села, виголосив проповідь про потребу християнського жертовного служіння для ширення Євангелії, а також відзначив орденами та грамотами фундаторів та будівничих храму.
Зокрема, згідно з указом Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, орденом Великомученика Юрія Переможця єпископ Марк нагородив Коробка Юрія Вікторовича, орденом Святителя Миколая - Саусь Сергія Івановича, а Кулишір Михайла Дмитровича - орденом Архистратига Михаїла.
Завершились урочистості уставним многоліттям.