Новоархангельськ. Судовий розгляд триває (продовження)
  • Срд, 06/05/2013 - 21:35

О 16-й годині 5 червня  2013 року у Кіровоградському окружному адміністративному суді відбулося чергове судове засідання за позовом настоятеля громади Київського Патріархату прот. Іллі Совича до державного реєстратора Новоархангельської районної державної адміністрації Хававчука І. А. Однак знову відповідач не з’явився до суду – тепер уже через ніби то хворобу. Відповідну довідку надала представник парафії Московського Патріархату Тетяна Шмарьова. У ній ідеться про те, що відповідач перебуває на стаціонарному лікуванні. Букет хвороб дуже цікавий: тут і ГРВІ, і інфекційне захворювання, і пневмонія, і отруєння.

Оскільки надійшло клопотання про відкладення справи через відсутність відповідача, суддя Р. В. Жук оголосив перерву у судовому засіданні до 19 червня 2013 року.

Разом з тим повідомляємо, що відкрито провадження за касаційною скаргою Єпископа Кіровоградського і Голованівського Марка на ухвалу Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду та на постанову суддів Кіровоградського окружного адміністративного суду у справі про скасування розпорядження обласної державної адміністрації.

Категорії: 

Схожі матеріали