НЕЗАКОННЕ РОЗПОРЯДЖЕННЯ ВИЗНАНО НЕЧИННИМ!!!
  • Суб, 07/05/2014 - 17:40

03 липня 2014 року колегією суддів Вищого адміністративного суду України поставлено крапку у справі щодо незаконного переведення парафії Святого Володимира Української Православної Церкви Київського Патріархату смт Новоархангельськ у підпорядкування Московському Патріархату.

Своєю постановою високий суд скасував незаконні судові рішення Кіровоградського окружного адміністративного суду та Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду та ухвалив нове рішення – визнав нечинними оскаржувані пункти розпорядження Кіровоградської обласної державної адміністрації № 729-р від 30 листопада 2012 р., тобто повернув громаду в лоно Київського Патріархату. Постанова оскарженню не підлягає. (Деталі будуть надані пізніше).

Управління Кіровоградської єпархії УПЦ КП висловлює особливу подяку за стійкість та вірність місцевій православній громаді, настоятелю прот. Іллі Совичу і всім людям доброї волі, котрі проявили активну позицію у захисті прав громади Київського Патріархату. Окремо дякуємо адвокатам Спіріній Ю. П. та Нікітчуку І. І. за жертовну та старанну працю у відновленні справедливості щодо багатостраждальної парафії смт Новоархангельська.