Любити і поважати ближнього
  • Чтв, 08/05/2010 - 00:41

З ранку в день святих Первоверховних апостолів Петра і Павла жителі села Першотравневе поспішали на вулицю Шкільну на урочисте освячення Хреста перед будованою церквою, названу на честь цих святих. Поспішали і старі, і малі, бо для них це справжня подія - в день одного із великих релігійних свят, всім разом, всієї громадою взяти участь у освяченні. Тепер в селі буде своя церква - місце для духовного спілкування та прощення.

Цю благодійну місію розпочав керівник ПСП «Степ» Петро Омелянович Костючок, а сільчани, релігійна громада та сільська рада підтримали його.

На свято в Першотравневе завітали церковні служителі з сусідніх сіл, освячення провів Владика Кіровоградський та Голованівський Української православної церкви Київського Патріархату Марк, було привезено частину мощей святителя Миколая Чудотворця, яким люди могли поклонитись.

Освятивши хрест, стіни церкви, що ще будується, благословляючи сільчан Владика Марк звернувся до них із звичними і такими зрозумілими для всіх словами про те, що треба об'єднати зусилля для завершення благородної будівничої місії, що у звичному житті не слід забувати про людські якості - повагу і взаєморозуміння, вчитись слухати і поважати думку ближнього, приділяти увагу рідним, близьким.

Юлія КОЗАЧІНСЬКА

Долинські новини, №58 (10108) 20 липня 2010 р.