Єпископ Марк звершив Чин заснування нового храму в с. Каніж
  • Втр, 06/09/2015 - 21:43

07 червня 2015 року, в неділю всіх святих, єпископ Марк з архіпастирським візитом відвідав новостворену громаду Мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії с. Каніж Новомиргородського району.

В цей день владика звершив Божественну Літургію в тимчасовому храмі. З архієреєм співслужили настоятель храму ієромонах Феоктист (Майстренко), свящ. Іван Шубин та диякон Олександр Кожухар.

Під час богослужіння архієрей виголосив проповідь, в якій наголосив на покликанні кожного християнина до святості.

По завершенні Літургії священнослужителі та віряни хресною ходою рушили до місця побудови храму на честь святих мучениць, де владика Марк звершив Чин заснування нового храму та освячення наріжного каменю.

Після молитви архієрей подякував всім будівничим храму, благодійникам та парафіянам за їх богоугодні труди та побажав Божого сприяння у будівництві та швидкого його завершення.