Єпископ Марк зустрівся з Кіровоградським міським головою
  • Чтв, 03/17/2016 - 21:59

15 березня 2016 року єпископ Кіровоградський і Голованівський Марк зустрівся з міським головою Андрієм Райковичем.

Під час спілкування було обговорено ряд актуальних питань, серед яких – будівництво кафедрального собору Української Православної Церкви Київського Патріархату. Зокрема, владика Марк звернувся до міського голови з проханням щодо виділення земельної ділянки під будівництво кафедрального храму.

«Ви вже не перший міський голова, до якого ми звертаємося з проханням про виділення земельної ділянки під будівництво кафедрального собору, – відзначив владика Марк – проте ніхто з попередніх очільників міста допомогти нам у цьому не зміг».

У свою чергу, Андрій Райкович запевнив, що візьме питання під особистий контроль.
«Я дам доручення профільному заступнику, аби він проаналізував наявні у місті земельні ділянки та надав інформацію про те, які з них вільні. Коли ця робота буде виконана, ми зустрінемося знову, і я прозвітую вам про її результати. Я певен, що разом ми знайдемо належне місце у Кіровограді, де можна буде збудувати кафедральний собор Київського Патріархату» – запевнив міський голова.

За матеріалами: kr-rada.gov.ua