Храмовий день парафії Апостола Андрія Первозваного
  • Птн, 12/19/2014 - 16:19

13 грудня 2014 року, в день пам’яті Апостола Андрія Первозваного, єпископ Кіровоградський і Голованівський Марк звершив Божественну Літургію у Свято-Андріївському храмі м. Кіровограда (селище Гірниче).

З владикою співслужили: благочинний Бобринецького району прот. Ігор Стецюк, канцлер єпархіального управління прот. Микола Шутяк, настоятель храму прот. Андрій Рудик, прот. Рафаїл Сьорак, свящ. Олег Поровчук та свящ. Микола Макогін.

Під час богослужіння на Великому вході архієрей рукоположив клірика храму диякона Івана Шубина у сан священика.

В кінці богослужіння владика Марк виголосив проповідь та привітав настоятеля і громаду з храмовим днем. Також із словами привітань звернувся владика до священика Івана Шубина у яких, окрім настанов і побажань, висловив подяку за довголітнє жертовне та щире дияконське служіння. До привітань також долучились парафіяни та гості храму.