День Соборності в Кіровограді
  • Пон, 01/26/2015 - 13:57

22 січня 2015 року єпископ Кіровоградський і Голованівський Марк взяв участь в урочистій ході з нагоди Дня соборності України.

До урочистостей цього дня приєдналася велика кількість людей, які зібрались на площі Богдана Хмельницького у м. Кіровограді.

На початку заходу до присутніх зі словами привітання звернувся єпископ Марк. У своєму вітальному слові владика закцентував увагу на єдності нашого народу, яка повинна ґрунтуватися на любові до своєї сім’ї, міста, області та країни.

Після молитви за Україну, яку виголосив архієрей, люди з державною символікою розпочали рух за маршрутом вул. В.Чорновола – вул. Т. Шевченка – пам'ятник Тарасу Шевченку – пам'ятник Володимиру Винниченку, Ковалівський парк.

Біля пам’ятника Шевченку активісти, серед яких школярі і студенти, військові, очільники області та священнослужителі поклали квіти. Біля пам’ятника Володимиру Винниченку надали слово громадським діячам. Тут школярі і студенти утворили символічний ланцюг єдності. Після цього колона вирушила до Ковалівського парку, де знаходиться меморіал загиблим воїнам в АТО, де вшанували пам’ять захисників покладанням квітів та хвилиною мовчання.

Категорії: 

Схожі матеріали