Бобринецький фермер отримав церковну відзнаку за благодійництво
  • Втр, 03/03/2015 - 14:58

Днями у Свято-Миколаївському храмі міста Бобринця відбувалося вручення високої церковної нагороди Української Православної Церкви Київського Патріархату – медалі «За жертовність та любов до України».

Як повідомив кореспондент Першої електронної газети, за клопотанням місцевої церковної громади, Єпископ Кіровоградський та Голованівський Марк вручив цю відзнаку відомому в районі благодійнику, керівнику фермерського господарства в с. Тарасівка Миколі Панасюку.

Цією медаллю нагороджуються люди, які проявили активну громадську позицію, героїзм, самопожертву під час подій Революції гідності, у захисті Батьківщини на Донбасі та в Криму, а також за волонтерську діяльність та допомогу Збройним силам, Національній гвардії, добровольчим батальйонам та іншим військовим формуванням України.

Найближчим часом українська церква планує відзначити ще 13 волонтерів з Кіровоградщини.

Фото Віталія Москалика.

persha.kr.ua