Архієрейський візит у Добровеличківське благочиння
  • Чтв, 03/12/2015 - 11:57

11 березня 2015 року, у середу третього тижня Великого посту, єпископ Кіровоградський і Голованівський Марк з пастирським візитом відвідав с. Липняжку Добровеличківського району.

В цей день архієрей у храмі Успіння Пресвятої Богородиці звершив Літургію Ранішосвячених Дарів. З владикою співслужили: місцевий благочинний та настоятель храму прот. Юрій Гринчук, прот. Іван Киритів та прот. Олексій Сович.

В кінці богослужіння архієрей виголосив проповідь та нагородив місцевого фермера Попелюха Юрія Івановича медаллю Української Православної Церкви Київського Патріархату «За жертовність та любов до України».

Після богослужіння священнослужителі з парафіянами хресним ходом пройшли до центру села, де владика Марк освятив каплицю на честь ікони Божої Матері «Достойно є».

Архієрей подякував усім хто долучився до цієї богоугодної справи.