Архієрейське богослужіння в день пам’яті перенесення мощей Святителя Миколая
  • Чтв, 05/28/2015 - 17:45

22 травня 2015 року, в день пам’яті перенесення мощей Святителя Миколая з Мир Лікійських у м. Бар, єпископ Кіровоградський і Голованівський Марк відвідав Свято-Миколаївську громаду м. Бобринця.

У цей святковий день архієрей звершив Божественну Літургію у співслужінні духовенства єпархії.

В кінці богослужіння владика Марк виголосив проповідь та привітав парафіян з храмовим днем.

Також архієрей, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї України Філарета, відзначив місцевих волонтерів Савченко Зою Дмитрівну, Ліннікова Анатолія Віталійовича та Нікітюка Сергія Олександровича високими церковними нагородами — медалями «За жертовність і любов до України», а парафіян храму Гордубей Людмилу Семенівну, Бондаревську Стефанію Стефанівну та Біденко Любов Петрівну – єпархіальними грамотами.

По завершенні богослужіння відбувся хресний хід навколо храму, після чого владика Марк освятив автомобіль, який передадуть військовим у зону АТО. Туди також відправлять маскувальну сітку, яку сплели учні місцевого технікуму.