Архієрейське богослужіння у понеділок Світлого тижня
  • Втр, 04/14/2015 - 13:07

13 квітня 2015 року, у понеділок Світлого тижня, єпископ Кіровоградський і Голованівський Марк з пастирським візитом відвідав парафію Святителя Миколая Чудотворця м. Бобринця.

В цей день з архієреєм співслужили обласний благочинний та настоятель храму прот. Юрій Онисько, свящ. Віктор Дуденко, свящ. Віктор Калиняк та свящ. Олександр Роскаленко.

На Божественній Літургії отець-настоятель зачитав Пасхальне послання преосвященного Марка, а в кінці богослужіння до вірян з словами привітання та подяки звернувся владика Марк.

Також архієрей, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, за допомогу військовим у зоні АТО відзначив місцевих волонтерів Івашину Володимира Олексійовича, Рижкова Володимира Петровича та Горбанець Антоніну Станіславівну високими церковними нагородами – медалями «За жертовність і любов до України».

Слова підтримки та подяки нагородженим висловили і присутні представники місцевої влади: голова Бобринецької РДА Шевченко Сергій Анатолійович та голова Бобринецької районної ради Танасієнко Іван Васильович.