Архієрейська Божественна Літургія у Новоархангельську
  • Пон, 08/03/2015 - 19:47

02 серпня 2015 року, в день пам’яті святого пророка Іллі, єпископ Кіровоградський і Голованівський Марк відвідав смт Новоархангельськ, де звершив Божественну Літургію у храмі Рівноапостольного князя Володимира.

Перед входом до храму, за доброю українською традицією, архієрея з хлібом і сіллю зустріли віряни.

В цей день з архієреєм співслужили: настоятель храму прот. Ілля Сович, прот. Олексій Сович, прот. Іван Киритів, прот. Василь Палюга та диякон Олександр Кожухар.

Серед вірян за богослужінням також молились очільники місцевої влади: голова районної державної адміністрації – Зубов Дмитро Андрійович, голова районної ради – Сова Олег Миколайович та в. о. селищного голови Шамановська Надія Василівна.

В кінці Літургії єпископ Марк виголосив проповідь та привітав парафіян храму зі святом.

Окремі слова подяки та привітань єпископ висловив настоятелю храму прот. Іллі Совичу, який у цей день святкує свої іменини та день народження. Багато теплих слів почув отець-настоятель і від своїх парафіян.

По завершенні богослужіння, владика освятив ікону Почаївської Божої Матері, яку жертводавці подарували для храму.

По завершенні всіх урочистостей відбувся хресний хід з Почаївською іконою Божої Матері, після якого парафіяни приклалися до ікони та були помазані освяченим єлеєм.

В другій половині дня преосвященний владика Марк відвідав с. Торговицю, де оглянув будівництво Свято-Миколаївського храму та побажав отцю настоятелю прот. Василію Палюзі Божої допомоги у швидкому та успішному завершенні богоугодної справи, а жертводавцям – Божого сприяння у всіх благих справах та намірах.