АНОНС. День Хрещення Київської Руси-України
  • Срд, 07/24/2013 - 17:16
Хрещення Київської Руси-України27-28 липня 2013 р., в день пам’яті святого рівноапостольного великого князя Київського Володимира, Українська Церква відзначатиме 1025-ту річницю Хрещення Київської Руси-України.

З цієї нагоди у Володимирському патріаршому кафедральному соборі (бульв. Шевченка, 20), відбудуться урочисті богослужіння.

27 липня з 17.00 – Всенічне бдіння;

28 липня з 10.00 – Божественна літургія.

Богослужіння очолить Патріарх Київський і всієї Руси-України ФІЛАРЕТ, у співслужінні єпископату і духовенства Київського Патріархату.

По завершенні літургії (після 12.00)

від Володимирського собору до пам'ятника святому Володимиру відбудеться ХРЕСНИЙ ХІД

Запрошуємо взяти участь у богослужінні та Хресному ході всіх:

- кому не байдужа доля Українського Православ'я,

- хто хоче бачити в Україні єдину Помісну Православну Церкву,

- хто не згідний з тим, що Україна – це «Малороссия», а Київ – «южная столица русского православия».

Київ – наш другий Єрусалим, Дніпро – український Йордан,

Володимир – наш Великий князь і Хреститель!

КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ – ПОМІСНА УКРАЇНСЬКА ЦЕРКВА!

Твоя особиста участь і молитва – важливий внесок у розбудову Православної Української Церкви і незалежної Української Держави.

Пам'ятай слова великого Гетьмана: «А за віру – хоч умріте! І вольностей бороніте!»

Оргкомітет