АНОНС
  • Пон, 06/15/2015 - 21:57

ВІЗИТ СВЯТІЙШОГО ПАТРІАРХА ФІЛАРЕТА ДО

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ

19-20 червня 2015 року Кіровоградську єпархію з Архіпастирським візитом відвідає Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Офіційна програма візиту

19 червня 2015 року, п'ятниця

15:30 – зустріч Святійшого Патріарха Філарета на кордоні області.

17:00 – погашення конверта та марки, присвячених візиту Предстоятеля на Кіровоградщину, та прес-конференція для представників ЗМІ (Центральне відділенні Укрпошти, вул. Гоголя, 72 м. Кіровоград).

19.00 – Молебень за Україну та заходи з відзначення воїнів Української Армії (Площа Героїв майдану, м. Кіровоград).

20 червня 2015 року, субота

09:00 – Божественна Літургія, яку очолить Святійший Патріарх Філарет (Храм Святителя Миколая Чудотворця, м. Бобринець).

15:00 – Святійший Патріарх Філарет відбуде до м. Києва.

До уваги вірян: взяти участь у богослужіннях запрошуємо всіх бажаючих. За детальнішою інформацією звертатись до настоятелів храмів Кіровоградської єпархії Київського Патріархату.